Приватизація земельних ділянок

Проведення геодезичних знімань

Комплекс робіт, після проведення яких ми дізнаємося рельєф ділянки, висоту будь-якої точки над рівнем моря, є основою для виготовлення всіх видів землевпорядної документації, а також для проектування будівель та споруд.

Виготовлення технічної документації

Для виготовлення технічної документації необхідно знати нюанси актуальної законодавчої бази в сфері земельного права, а також провести спектр високоспеціалізованих геодезичних робіт.

Виготовлення XML файлів

XML файл – це спеціальний обмінний файл, який містить інформацію про земельну ділянку в цифровому вигляді, є необхідним для електронної реєстрації земельної ділянки в системі Державного земельного кадастру.

Правова допомога в реєстрації речових прав на нерухоме майно

Консультації надаються висококваліфікованими юристами.

Виготовлення кадастрових планів

Кадастровий план виготовляється на основі геодезичної зйомки. Містить графічну та текстову інформацію про земельну ділянку, її розміри та площу, суміжних землекористувачів, адресу та цільове призначення, координати земельної ділянки.

Виготовлення проектів землеустрою

Проект із землеустрою – основний вид землевпорядної документації, який містить детальну інформацію про земельну ділянку , її правовий статус . Є необхідним етапом для оформлення права власності або оренди земельних ділянок, зміна цільового призначення.

Реєстрація земельних ділянок ДЗК

Надаємо послуги для онлайн реєстрації земельних ділянок без необхідності відвідування Центрів надання адміністративних послуг.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Ми Вам зателефонуємо та обговоримо деталі

Подати заявку